Z przyjemnością informujemy, że już od 2 lipca br. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży rozpoczynamy coroczny cykl „Wakacyjne czwartki w bibliotece”. Przez cały okres wakacyjny, w każdy czwartek,...
Kolejny rocznik młodych miłośników książek oficjalnie dołączył do grona czytelników Biblioteki Miejskiej w Mrągowie. Za nimi rok pełen spotkań z literaturą, wspólnego odkrywania świata...
Na czerwcowym spotkaniu DKK dla Młodzieży rozmawiać będziemy o książce Joshepa Rotha pt. "Listy z Polski". Kolejne spotkanie we wrześniu